«Дав тобі, донечко, Бог красу, але не дав доброї долі. Розлучайся, а ми з батьком допоможемо», – сказала мені мама, коли дізналася про те, що чоловік мені зраджує. Він сам зізнався, що є інша жінка і він любить її, але з родини йде не хоче. Може мама дійсно має рацію – краще нехай раз переболить під час розлучення, ніж постійно так маятися

Перша реакція моєї мами, коли вона дізналася про те, що мій чоловік мені зраджує, була: «Дав тобі, донечко, Бог красу, але не дав доброї долі. Розлучайся, а ми з батьком допоможемо».

Дізнатися про зраду після 8 років спільного життя – непросто. Нам з чоловіком по 30 років, у нас є восьмимісячний син, з яким я зараз сиджу в декреті. У нас завжди були чудові стосунки, ми були по-справжньому щасливі, багато друзів і родичів нам заздрили.

Я завжди вважала його надійною людиною, довіряла і не могла навіть уявити, що він може ось так просто поміняти мене і дитину на іншу жінку. І це після стількох щасливих років шлюбу! Відносини зіпсувалися дуже різко і несподівано для мене, чоловіка наче підмінили. Став дратівливим і неуважним до мене, перестав займатися дитиною, посилаючись на зайнятість на роботі. З колись такого рідного, близького і люблячого чоловіка він перетворився в чужого.

Думки про зраду я гнала від себе, вважаючи, що він зі мною так ніколи не вчинить, що цього просто бути не може, але стосунки не налагоджувалися і через півроку він зізнався, що є інша жінка і він любить її, але з родини йде не хоче. Сказав, що не може залишити дитину. Мені було дуже важко, але я погодилася, сподіваючись, що він одумається і це захоплення залишиться в минулому. Я намагалася все пробачити, чекала, що він з нею розлучиться, що все мине, він одумається, адже у нас росте довгоочікуваний син.

Два місяці ми жили окремо, але він повернувся в сім’ю, сказавши, що їх відносини закінчилися. Пообіцяв мені і моїм батькам, що ніколи не буде зрад і обману, і я його прийняла, більше заради сина, ніж заради себе. Відносини не стали краще, він став для мене чужою людиною. Потім я дізналася, що відносини з тією іншою жінкою тривають, а його повернення в сім’ю пояснюється тим, що вона заміжня і йти від чоловіка не збирається.

Вона старша за нього на п’ять років, є двоє дітей, працюють разом. Ось він і повернувся назад, щоб була видимість сімейного життя. А я так жити не хочу. Ділити кохану людину, мовчати і терпіти я просто не можу. Подала на розлучення, від цього дуже боляче, адже я його дуже любила, та й зараз люблю, але я розумію, що це вже інша людина, якій я не потрібна.

Дізнавшись про розлучення, чоловік знову почав каятися, говорити, що йому без нас погано, що до тієї іншої жінки він охолов, але щоб завершити їх відносини, потрібен час. А я йому не вірю, просто чергова відмазка і під прикриттям сім’ї він так само буде з нею зустрічатися. Я вже не можу більше вірити цій людині, тим більше що ставлення до мене зовсім не змінилося, тільки до дитини став трохи уважніше ставитися. Але я бачу, що все це нещиро, що душею він з нею.

Я поставила останню умову – звільнитися з роботи і припинити з нею спілкуватися, але звільнятися він не хоче, каже, що таку роботу складно буде знайти. До того ж він розраховує, що я в декреті, не заробляю, і мені складно буде жити тільки на дитячу допомогу. Але тут мене підтримують батьки, які рішуче виступили за розлучення.

А для мене питання про зміну його роботи є принциповим, тому що неможливо знаходиться кожен день поруч з нею і бути до неї байдужим. Я попередила, що невиконання моїх умов означає розлучення. Якщо він не може вибрати одну з нас, то це його проблеми. Мені набрид цей любовний трикутник.

Може мама дійсно має рацію – краще нехай раз переболить під час розлучення, ніж постійно так маятися.

Фото ілюстративне, спеціально для ukrainians.today.


Джерело