Дієва молитва, яка здатна зняти будь-який біль за хвилину

Молитву потрібно читати на самоті, при свічці, на колінах.

Читати її може будь-яка людина, незалежно від своїх релігійних переконань.  Ця молитва здатна за лічені хвилини знизити температуру, зняти будь-який біль.

«Господи! Боже милостивий!  Хай святиться ім’я Твоє на Небесах і на Землі. От краю і до краю Всесвіту! Господи! Зміцни сили в протистоянні силам темряви,  щоб не тільки протистояти йому, але і очищати землю-матінку  від цього сміття.

Навчи відокремлювати благо від зла і перебувати в спокої і твердості духу, щоб гідно творити між людей волю Твою.  Зміцни сили братів і сестер моїх – як близьких, так і невідомих мені. Так побачать вони справжню славу Твою, і досягнуть любові в серці своєму.  І долають перешкоди темні в русі по шляху до Світла.  І так протягнуть один одному руки свої і віддадуть безмірно тепло дyші.

Господи! Так здійсниться воля Твоя! І пребуде на землі єдиний народ,  який любить матір свою – природу, возз’єднаний з Тобою любов’ю своєї і йде по шляху істинного духовного розвитку, спираючись на останній заповіт».

Вранці: «Благослови, Госоді, на діяння дня прийдешнього, і нехай будуть зустрінуті труднощі його яко і личить йде під світлом Твоїм».

Увечері: «заповнити, Господи, втрачені сили на благо, щоб підготували до зустрічі дня майбутнього. Амінь».

Після внутрішньої сповіді, коли хвороби і біди відступлять, постарайтеся не повторювати колишніх помилок – інакше нещaстя повернуться подвійному обсязі. Уникнути цього вам допоможе єдина молитва.