Дівчина вийшла заміж у сімейні реліквії – бабусина сукня викликала справжній фурор на весіллі!

Не те щоб вона все життя тільки і мріяла, що про весілля, але з вінчальною сукнею Медісон Кантцер визначилася серйозно і давно.

Колись цей кремовий з квітковим візерунком наряд надягала бабуся Медісон-Адель Шиф Грін. Коли плаття приміряла її внучка, виявилося, що його навіть не потрібно підшивати — так ідеально воно підійшло Медісон

“Я ніколи не була дівчиною, яка заздалегідь придумала своє ідеальне весілля, але це плаття було таким, яким я і представляла вінчальний наряд», — говорить дівчина.

Однією з умов мами Медісон було — ніяким чином не перешивати сімейну реліквію. Все, що зробив кравець — підшив кілька ниток бісеру, який відірвався. Сукня 30 років зберігалося у великій коричневій сумці і час не зміг на ній не позначитися.

Про свою бабусю Медісон знає тільки з розповідей мами і фотографій. Адель померла в 1969 році, задовго до народження внучки.

“Для мене стало чимось само собою зрозумілим те, що я не знала батьків моєї мами. Але, звичайно, вона хотіла б, щоб вони побачили, якими ми стали людьми. Так що ця сукня стала важливим способом віддати данину поваги бабусі”, — каже дівчина.

джерело