Дізнайтесь для чого читають «Отче наш» 40 разів на день: дійсно допомагає!

Чи потрібна молитва людині? Потрібна! В її цілющій силі ніхто вже не сумнівається! Вона як ковток чистого повітря! Вона як джерело живої води – зцілює, оберігає від бід, дає сили в подоланні всіх негараздів.

Могутнішої молитви просто немає! Вона завжди рятує! Бережи вас Бог!

Мій тато все життя був віруючою людиною, і при цьому партійним працівником … Я приховувала, нікому не розповідала. Пам’ятаю, в молодості я навіть сміялася над ним.

Коли сама прийшла до Господа, то запитала у батька-чому і як він повірив. І він розповів мені, як лежав у окопі і читав про себе молитву «Отче наш» 40 разів за повчанням бабусі, потім був бій … Тоді він ще не вірив … Але після того бою вижив тільки він.

K 226-y листівка картка

Це дійсно дуже потужна молитва! Молитва дана нам Господом! На всі випадки життя!

Також, ця молитва заспокоює – розгніване начальство.

Примиряє – подружжя під час великої сімейної сварки.

Заспокоює – дітей, роблячи їх слухняними – своїм батькам.

Допомагає – успішно проводити будь-які складні ділові переговори.

Ця молитва – ВСЕ і ВСІХ – ЗАСПОКОЮЄ і навколо неї встановлюється – СВІТ.

Молитва – «Отче наш» читається 40 раз в день – РЯТУЄ людину в цей день від будь-якої катастрофи, бурі, землетрусів, повені, аварій, від будь-яких стихійних лux і навіть неминучої – смepті на війні.

ВАЖЛИВО! ♦ Багато хто задає питання: чому молитва з повтором 40 раз? …

40 – число сакральне- 40 тижнів триває вагітність. Людина підсвідомо проектує на свої побутові та сакрально-магічні акти те, з чим вона зіткнувся біля витоків свого життя: вагітність жінки (період повного розвитку ембріона людини) триває рівно 40 тижнів. У нас закодовано це число.

Сорокаденний період вельми знаменний в історії і віддання Церкви як час, необхідний для приготування, для прийняття особливого Божественного дару благодатної допомоги Отця Небесного.

Пророк Мойсей удостоївся розмовляти з Богом на горі Синай і отримати від Нього скрижалі закону лише після сорокаденного посту.

Ізраїльтяни досягли землі обітованої після сорокарічної мандрівки.

Сам Господь наш Ісус Христос вознісся на небо на сороковий день після воскресіння Свого.

Беручи все це за основу, Церква встановила здійснювати поминання в сороковий день після смepті, щоб душа,що переставилася, зійшла на святу гору Небесного Синая, удостоїлася споглядання Божого, досягла обіцяного їй блаженства і оселилася в небесних оселях з праведними.

40 днів постив Христос в пустелі, в честь чого 40 днів триває Великий піст; 40 днів – час, що минув між Воскресінням Христа і його Вознесінням; купол головного православного храму світу – візантійської Святої Софії в Константинополі мав 40 «повітряних» кругових вікон.

Спаси Господи! Амінь!

Поділіться із друзями: