Гній тепер в минулому! Щоб влітку збирати по відру картоплі з куща, при посіві додавайте 17 грам…

До нас регулярно надходять листи від наших читачів з історіями про те, як важко жити на пенсію і на мізерні зарплати. Сьогодні ми опубліковуємо лист нашого постійного читача Олексія Кисельова з Вінниці, який знайшов незвичайний спосіб заробітку і люб’язно поділився ним з усіма!

Доброго дня, шановні читачі! Сьогодні я хочу вам розповісти про те, як мені буквально за два місяці вдалося заробити на 2 машини.

Мене звати Олексій, мені 46 років. Я живу в Вінниці, раніше працював на тракторному заводі, але потім мене скоротили, діти всі роз’їхалися, живу один. Працюю на ринку вантажником, зарплата у мене невелика – 8 тисяч гривень. Власне, ніколи ніяким бізнесом я не займався, все життя тягав тяжкості. Тепер на дачі влітку вирощую трохи овочів: картопелька, капустка, огірочки, цибулька.

Дача невелика – всього 8 соток. Але врожаю вистачає. Все ж предачки дітям та економія бюджету. Середній син Сашко на 5 курсі вчиться. Молодша донька тільки вступила до інституту. Загалом, гроші не зайві, самі розумієте.

Минулої весни в одному журналі я прочитав статтю про те, як пенсіонерка з Еквадору організувала свій бізнес. Біолог за освітою, будучи на пенсії, вона вирішила застосувати свої знання на практиці і заробити грошей. Вона закупила особливе добриво і стала вирощувати у себе на ділянці овочі. В результаті еквадорська пенсіонерка на продажі овочів за півтора року збагатилася і тепер подорожує по країнам. Зараз її вже знають журналісти з усього світу.

Коротше кажучи, начитавшись цього, я теж вирішив спробувати вирощувати картоплю, тим паче на той момент в мене була хоч і стара, але робоча Газелька. Зайнявся пошуками інформації про це добриво, став читати про те, як краще ним користуватися, як правильно удобрювати. У підсумку знайшов Agromax, з’ясував, що його можна використовувати як під час посадки, так і вже тоді, коли розсада посаджена. Різниця в тому, що якщо ви використовуєте його до посадки, то майже всі посаджені картоплини виростають! А коли ви використовуєте Agromax після посадки, то картопля виростає і починає плодоносити набагато швидше!

Я взяв відразу три пачки добрива. Замовляв на офіційному сайті, як мені порадили на українському форумі агрономів. Попередньо мені зателефонувала дівчина дуже приємна, уточнила кількість соток, чим обробляю землю, розрахувала періодичність обробки та кількість удобрення проконсультувала з доставки. Добриво доставили мені прямо на Нову Пошту.

І ось як тільки зійшов сніг я відразу ж вирушив на дачу випробовувати добриво! 4 сотки картоплі посадив з добривом, а 4 сотки по-старому. Садив сорт “БЕЛЛАРОЗА”. Повернувшись за 2 тижні днів на ділянку я був вражений! Картопля проросла і вже зацвіла! У той час, як пів ділянки картоплі, що не удобрювалися, ще навіть із землі не з’явилися.

По інструкції обробив оприскувачем зацвівші молоді кущики агромаксом і продовжив рясно поливати картоплю. Саме цікаве, жодного колорадського жуку не було, як вже потім мені пояснила консультант, це пов’язано з тим що в склад агромаксу входить біогумус який знижує негативний вплив нітратів, та бореться зі шкідниками завдяки ФОСФОРУ, який зміцнює основні тканини рослин. На п’ятий тиждень вже спробував викопати заради інтересу один кущик удобреної картоплі, я знову був вражений! З ОДНОГО КУЩА Я ЗІБРАВ ЦІЛЕ ВІДРО КАРТОПЛІ!

Заради інтересу викопав ще 12 кущиків і там її було не менше! Отже, з 12 кущів картоплі я зібрав рівно 3 мішки! І виросла вона за 6 (!) тижнів.

Не довго думаючи, наступного дня я швидко викопав усю картоплю, що залишалася (з 4-х соток вийшло більше 50 мішків!), замовив ще добрива і почав чекати поки доставлять, замовив відразу із запасом, адже я зрозумів, що з початку весни до кінця вересня, зможу отримати 3-4 врожаї зі своєї ділянки! Було вирішено засадити картоплею всю ділянку, щоб подвоїти врожай. У сусіда був мотоблок, то той за день переорав всю ділянку, а я швидко набив лунки.

Добриво мені привезли досить швидко, я обрав доставку Новою Поштою, тому що на Укрпошту надії немає! Як тільки добриво забрав, я взяв ту картоплю, що виростив недавно і посадив її знову, добре додавши добрива в кожну лунку і став чекати поки зацвіте. У той час, як моя картопелька росла, я домовився з начальником ринку. Як своєму, мені дали прохідне місце на ринку, але як на дурника дивилися, щиро кажучи, я ж обіцяв привезти гори картоплі тоді, коли ще ніхто врожай навіть і не думав збирати!

Яким ж було їхнє здивування, коли я зібрав врожай і виставив на ринок!

Вдруге у мене за 5 тижнів вродило 156 мішків картоплі з 8 соток. З’ясувалося, що добриво позитивно впливає на землю і на самі плоди. Виходить, що чим частіше ти вирощуєш картоплю з цим добривом на одному і тому ж місці, тим більше врожаю тобі світить!

Не буду вас мучити, скажу лише тільки те, що з березня по жовтень я садив і збирав картоплю 5 (!) разів. Всього за цей час зі своїх 8 соток мені вдалося зібрати приблизно 1450 мішків картоплі! Продавши її, я собі грузовий Renault Trafic з Польщі пригнав та Daewoo Lanos купив!

Все виявилося дуже плідно і економічно, перший раз мій труд був окуплений, я щасливий. В цьому році я ще й сусіда ділянку хочу обробити добривом цим перед посадкою! У нього дітки маленькі, йому гроші також потрібні!

Картопля росте вищого ґатунку: крупненька, акуратненька, без пустоти всередині. Розвариста, своя. У мене досі в погребі залишки з минулого року лежать, не гниють і смак приголомшливий. Дуже рекомендую спробувати використовувати добриво. Витрати мінімальні, результат хороший. Особисто я в цьому році планую повторити і заробити копійку! Замовив собі вже 40 пачок добрива Agromax. Ось такі справи. Сподіваюся, що моя стаття була вам корисна і вам також вдасться досягти таких приголомшливих результатів.

Сертифікат відповідності Agromax

А найголовніше те, що для наших читачів виробник запропонував спеціальну ціну – 24 гривні.

Щоб отримати добриво Agromax   досить виконати три умови. У термін до 18 лютого (включно):

  1. Заповнити заявку на офіційному сайті.
  2. Дочекатися дзвінка оператора і вказати, на яку адресу доставити добриво.
  3. Через 1-3 дні (необхідних на доставку) потрібно прийти на пошту і отримати добриво.

Доставка добрива здійснюється Новою Поштою в будь-який регіон України, ціна добрива становить всього 24 гривні.