Крем вічної молодості. Зморшки зникнуть, а овал обличчя стане, як у двадцятирічної дівчини

Позбутися від зморшок і підтягнути овал обличчя дійсно дуже просто. Для цих цілей знадобиться желатин і деякі підручні компоненти. Маски подібного типу відрізняються розгладжуючим ефектом.

Випущені різними виробниками маски на хімічній основі не живлять шкіру, тому їх не можна назвати корисними для обличчя. Ефективність подібних засобів короткочасна. На відміну від них, маски з желатину мають набагато більше переваг.

Приготування желатинового крему

Для створення основи знадобляться такі компоненти:

желатин – 1 ч. л,

вода – 100 грам,ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ

мед – 3 ст. л,

гліцерин – 0,5 склянки,

саліцилова кислота – на кінчику ножа.

Змішавши всі компоненти, необхідно помістити тару з сумішшю на водяну баню, поки вона не стане однорідної консистенції. Після цього отриманий склад потрібно зняти з вогню і охолодити, не забуваючи постійно помішувати його. Готову суміш наносять на чисту шкіру щовечора за пару годин перед сном.

Тримати маску більше 20 хвилин недоцільно. Суміш, не вбереться в шкіру, можна промокнути вологою серветкою. Після цього наноситься будь-який зволожуючий крем. Маску для обличчя слід зберігати в холодильнику. Отриманої суміші зазвичай вистачає на місяць.

УВАГА ЦЯ СТАТТЯ МІСТИТЬ ТІЛЬКИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ХАРАКТЕР !! НЕ ПРИЙМАЙТЕ НІЯКИХ РІШЕНЬ НЕ ПОРАДИВШИСЬ ЗІ СВОЇМ ЛІКАРЕМ!!!!!