“Ми впевнені, що переможемо”: у Міноборони розповіли, яка зброя потрібна Україні для контрнаступу

Українським військам вдалося перехопити ініціативу на полі бою та змусити російських загарбників оборонятися. Аби розвинути успіхи і домогтися перемоги Україні необхідне далекобійне високоточне озброєння, здатне вражати ворога на відстані до 200 км.

Натомість західні винищувачі, отримання яких стає все більш осяжною перспективою, допоможуть захистити мирні українські міста та села від російських ракет. Про це заявив заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов, наголосивши: військове командування України впевнене у неминучій перемозі над агресором, – пише Obozrevatel .

За словами Гаврилова наразі Україна перехоплює ініціативу на полі бою і змушує Росію перейти до оборони. Однак для просування вперед українським воїнам дуже потрібна зброя, здатна вражати цілі на відстані в 200 км.

“Всі наші військові плани реалізуються відповідно до оцінок. Головне в сучасній війні – це володіння обстановкою, щоб знати положення противника, а також мати можливості завдавати високоточних ударів на далекі відстані. Тобто мати зброю, яка здатна уражати противника на дальності до 200 км”, – наголосив заступник міністра.

Він також назвав дуже важливим той факт, що питання отримання Україною західних винищувачів зрушило з мертвої точки. Адже вони допоможуть закрити небо над Україною від російських ракет та захистити мирних жителів та цивільну інфраструктуру від ворожих ударів.

“Пройшло більше року війни і ми впевнені, що переможемо російських загарбників, разом з нашими партнерами, які забезпечують нас усім необхідним”, – зазначив Гаврилов.