Ніколи не викидайте шкірку від бананів. Вона набагато корисніша ніж ви думали

Всі добре знають, що банан це комплекс вітамінів та корисних речовин. Корисним є не лише середина, але й шкірка фрукта. Шкірку можна використовувати у косметичних цілях. Розповімо вам, де можна застосовувати шкірку від банана.

Всі корисні елементи знаходяться з внутрішньої сторони, де залишається трохи м’якуша. Потрібно за допомогою ножа зняти вміст та перемішати до однорідної консистенції.

Де застосовують шкірку:

  1. Відбілювання зубної емалі. Потрібно вимити банан, почистити зуби з додаванням зубної пасти. Потім протягом 3 хвилин натирайте внутрішньою частиною шкірки зуби. Після знову почистьте зуби з пастою.
  2. Очищаючий засіб для обличчя. За допомогою ножа зніміть вміст внутрішньої сторони шкірки та нанесіть на проблемні місця. Залишіть засіб на пів години. Маніпуляцію проводьте кожен день. Шкіра стане зволоженою, зникнуть рубці, акне, прищі та запалення. Щоб очищати обличчя щодня, наріжте шкірку прямокутниками та заморозьте. Льодовими пластинками очищайте шкіру обличчя щодня.
  3. Позбавить темних кіл під очима та набряків. Нанесіть гель з алое вера на проблемні ділянки, зверху прикладіть суміш зняту з внутрішньої сторони банана. Залишіть маску на пів години, а потім масажними рухами втирайте засіб у шкіру. Маніпуляцію проводьте кожен день.

Будьте здорові!

джерело