Ось чому ти прокидаєшся ночами в один і той же час. Організм б’є на сполох!

Здоровий сон – не просто приємне проведення часу, а життєва необхідність. На жаль, для багатьох людей міцний, глибокий сон з часом став недоступною розкішшю: до лікарів приходять зі скаргами на перерваний сон, проблеми із засинанням, занепокоєння без видимої причини.

Складно заснути з 21:00 до 23:00

Люди, які стикаються з проблемою засипання в цей період, часто страждають захворюваннями імунної системи. Слід якомога швидше позбутися згубних звичок, так як алкоголь і куріння не просто підривають, а вбивають іммунітет. Також причинами пробудження можуть стати: стрес, розлади в думках, а також зосередженість на власних проблемах.

Пробудження з 23:00 до 01:00

В цей час особливу активність проявляє жовчний міхур. Якщо ти регулярно прокидаєшся в цей період, слід звернути увагу на свій раціон: включити в щоденне меню більше правильних, корисних жирів. Также причиною тривожного сну в цей період може стати надмірне засудження кого-небудь. Постарайся позбутися від подібних думок, і твій сон налагодиться згодом.

Пробудження з 01:00 до 03:00

В цей період часу активно працює печінка. Швидше за все, йде дуже велике навантаження на цей орган. Варто переглянути свої погляди на харчування, а також позбутися від згубних звичок, щоб всі органи працювали як годинник.

Пробудження з 03:00 до 05:00

В цей час активізуються наші легені. Пробудження з 03:00 до 05:00 – тривожний сигнал організму! Швидше за все, ти надзвичайно стурбований деякими життєвими подіями: переживання настільки глибокі й сильні, що це негативно позначається на якості сну.

Варто звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе розібратися з усіма душевними проблемами і життєвими негараздами.

Пробудження з 05:00 до 07:00

В цей час активізується товстий кишечник, тому немає нічого дивного в такому ранньому пробудженні. Почни ранок зі склянки теплої води і зарядки, нехай твій день буде сповнений енергії і продуктивності.

Звичайно ж, наша стаття – всього лише припущення про те, які проблеми можуть стати причиною неспокійного сну. Якщо пробудження в один і той же час турбує тебе більше 1 місяця, варто звернутися за консультацією до лікаря-сомнолога.

джерело