Щойно! Нова допомога: Україні передали унікальні бронемашини. Підтримує Австралія!

Нещодавно президент України Володимир Зеленський звертався до австралійського парламенту по допомогу задля боротьби з військом Російської Федерації, яка 24-го лютого напала на Українську державу.

Після звернення австралійці вирішили передати Україні необхідну допомогу. Йдеться про військову техніку, серед якої є й досить цікаві екземпляри. Пише korupciya.com

Ресурсів усередині броньовика вистачить на “автономний” режим патрулювання протягом декількох днів.

Заяву про передачу техніки зробив прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон, повідомляє The Guardian

Автомобілі доставлять в Україну найближчим часом завдяки використанню військових транспортних літаків Boeing C-17 Globemaster. У той же час, поки що не називають жодної точної кількості, не час відправки автомобілів в Україну.«Ми не просто посилаємо наші молитви, ми надсилаємо нашу зброю, ми надсилаємо наші боєприпаси, гуманітарну допомогу, бронежелети, а також нашу бронетехніку, наші Bushmasters», – наголосив Моррісон.

Зазначимо, що австралійські вантажівки Bushmaster у стандартному оснащенні мають захист екіпажу від 7,62 мм до 5,56 мм куль стрілецької зброї та протипіхотних мін. З опцій автомобіль обладнаний підсилювачам керма, постійним повним приводом, системою підкачування шин, незалежною підвіскою, окремими місцями для 10 членів екіпажу та системою кондиціювання

У Bushmaster використовують максимально “цивільні” системи, вузли та агрегати, що підвищує ремонтопридатність машини. Так, у бронемашині використовуються системи Caterpillar, Fabco, Meritor та ZF. Трансмісія – семиступінчастий автомат Allison MD-3070 PT.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що на тлі критики Німеччини, мовляв країна не надає Україні достатньо військової допомоги, Берлін погодив продаж близько 60 бойових машин піхоти (БМП) типу PbV-501.