Вихід на Азовське узбережжя: ЗСУ можуть втілити головний страх росіян на шляху до звільнення Криму

Російські окупанти дуже бояться, що Збройні сили України продовжуватимуть тиснути їх у бік узбережжя Азовського моря. Перетин цього перешийка, вихід на узбережжя Азовського моря просто провалює повністю всі наративи, які Путін ставив перед цією спецоперацією. І навіть більше.

Навіть починаючи з 2014 року захоплення Криму передбачало три моменти – сухопутний коридор у Крим, вода в Крим та електрику в Крим. Тепер є всі передумови до того, що всі три наративи будуть провалені повністю.

Про це в ефірі “Фабрики новин” розповів військовий експерт Віктор Ягун.

За словами експерта, електрику за цей час вони так і не змогли запустити із Запорізької атомної станції, вода теж до Криму не надходить, залишився сухопутний коридор до Криму. І ось якщо ми це перетнемо, скажемо, що цього ніколи не буде.

“Крим як валіза без ручки, Путіну вже точно буде непотрібним. Це буде просто тягар, який ні він, ні Росія просто не зможуть тягнути. Я вам хочу сказати, що кардинально все зміниться виключно в тому плані, якщо ми не дамо ворогові наступати в тому напрямку, чи хоча б зупинимо і не втратимо території на Луганщині, на кордоні. І продовжимо поступово виходити узбережжя Азовського моря. Це найбільша проблема у росіян і вони не знають, як її вирішити. А на тому тлі ми тепер розуміємо те, що сталося у Криму, вибух цього складу. Тому все йде за планом, на нашим, до речі”, – каже Віктор Ягун.