Борис Джонсон: Вже Очеидно, Що У Планах Путіна Щодо України Немає Місця Миру

Весь цивілізований світ зараз підтримує Україну у її намаганні здолати загарбника. Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що Україна у війні з Росією “безумовно, має перемагати”.

Таку думку він висловив в інтерв’ю BBC під час програмі Newsnight.

“Я не гадаю, що це буде легко”, говорить Джонсон. – У певному сенсі Путін вже зазнав невдачі й програв, тому що він буквально поняття не мав, що українці всі піднімуться на опір, який вони показують зараз, і він абсолютно неправильно зрозумів, що таке Україна. Не знищивши Україну як націю, він зміцнив її. Він не може підпорядкувати Україну. Він не може перемогти в цьому сенсі”.

Джонсон також сказав, що він “не оптимістичний” у питанні, чи хоче Путін миру, але може статись так, що його бажання вже не будуть важливими для України і цей час наближається.

“Я думаю, що він вирішив подвоїти ставку і спробувати “грознифікувати” українські міста-мільйонники, як він завжди намагався робити, і я думаю, що це трагічна помилка”, – сказав він.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації в матеріалах із посиланням на зовнішні джерела.