Для тих, хто так і не зрозумів, хто такий Бандера і Бандерівці, і за що вони боролися (ВІДЕО)

Не всім відомо, що Сталін доклав титанічних зусиль для того щоб засудити на Нюрнзбреському процесі бандерівців і зокрема організації ОУН та УПА. Однак всі потуги кремлівського юридичного десанту із тріском були провалені, приховані та перекручені пропагандою.

За старою кремлівською байкою – Степан Бандера це популярна страшилка для населення РФ, яка наче мантра перетворює їх у закоренілих рашистів, а знахабнілі українці, ті, хто посмів змінити порядок у своїй країні – це звичайно ж всі поголовно бандерівці і «фашисти». Про це пише Файна Сторінка.

Так уже склалося, але Сучасна Росія, як наступник Радянського Союзу, перейняла і всю радянську комуністичну ідеологію і використала її для нової повномасштабної війни проти України.

Це зокрема стало можливим і тому, що всій Росії і частині Донбасу вдалось втюрити міфи про Бандеру і його послідовників, змішуючи в одну велику купу грішне з праведним.

І як це часто буває, голосніше за всіх кричить «Тримайте злодія …» сам злодій.

Для тих, хто до сих пір так і не зрозумів, хто такі бандерівці, і лінувався гуглити це в інтернеті дане відео стане одкровенням.

Нарешті час кінця великої брехні прийшов, міф має бути розвіяний! Пропаганда посипалась наче картковий будиночок. А головний пахан РФ навіть у новорічному зверненні до свого зомбованого народу змушений вкотре виправдовувати свій фатальний вчинок.

Все буде Україна! Цінуймо правду і розвіюймо міфи недоімперії!