МІШКИ ГРОШЕЙ — країна такого ще не бачила: депутата «запакували»! Сяде ой як на довго!

Шокуюче за масштабами незаконне збагачення чиновника викрили на Рівненщині. У депутата Рівненської обласної ради правоохоронці знайшли 4 мільйони доларів (приблизно 150 мільйонів гривень). джерело

Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

Працівники ДБР виявили у депутата Рівненської обласної ради, який є також заступником голови Поліського лісового офісу ДСГП «Ліси України», незадекларовані статки на мільйони доларів. Фігурант до лютого 2023 року обіймав посаду начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. Потім зайняв одну з керівних посад в створеному на його базі Поліському лісовому офісі ДСГП «Ліси України». Працюючи на цих посадах він встиг нажитись незаконним шляхом на мільйони доларів.

У межах відкритого кримінального провадження було проведено обшуки у тому числі в його помешканні та робочому місці депутата та членів його сім’ї. Під час слідчих дій виявлено та вилучено тільки готівкою понад 4 млн доларів США у різній валюті.


Також правоохоронці знайшли три елітні автомобілі «AUDI Q8», «MERCEDES-BENZ GLE 350E», «BMW X5», коштовності та дорогі годинники, зокрема елітної марки Рatek philippe. Виявлено золоті монети, злитки золота, 2 пістолети, автомат Калашникова з 16 магазинами до нього із патронами.

Крім того, депутат володів чотирма земельними ділянками у Рівному, на яких здійснював будівництво котеджів. Ділянки зареєстровані на номінальних осіб, підконтрольних «обранцю».

Наразі депутату вручено повідомлення про підозру за статтею незаконного збагачення (ст. 368-5 КК України). Також до НАЗК скеровано лист щодо проведення моніторингу способу життя фігуранта та його сім’ї.

Нагадаємо, що за матеріалами ДБР накладено арешт на майно народного депутата, який підозрюється в держзраді, зокрема оформленого й на його родичів. За матеріалами Бюро слідчим суддею накладено арешт на майно чинного народного депутата. Всього арештовано 39 об’єктів нерухомості, зокрема, 23 квартири в столиці, 8 земельних ділянок, два житлові будинки у Києві та області та 15 автомобілів.