На Львівщину привезли 10 “Хаммерів” від американських благодійників для ЗСУ…

На Львівщину привезли десять легкоброньованих авто — “Хаммер”. Їх українським військовим передав американський благодійний фонд. Благодійні пожертви на машини збирали декілька місяців у США, пише Суспільне.
Вартість переданих автомобілів — 250 тисяч доларів, розповів засновник благодійного фонду Ігор Терлецький. джерело

“Це дуже важливо. Цей тип транспортного засобу — це високомобільний “Хаммер”. Головна мета цієї автівки — логістична підтримка. Це і автомобіль — для медичної евакуації. Це високомобільний транспорт, що здатний подолати великі перешкоди та їздити по будь-якому рельєфу та за різних погодних умов”, — каже командир військової школи імені Коновальця Георгій Купарашвілі.

Закупив автомобілі і доставив їх до України американський благодійний фонд з Чикаго “Help Heroes Of Ukraine”. Організація збирала пожертви у Сполучених Штатах протягом декількох місяців. Купували машини на американських військових базах та аукціонах.

“Це результат спільної роботи американської діаспори і кожного українця, який є в Америці. Не лише Чикаго, а ціла діаспора на американському континенті. В загальному це наша четверта робоча поїздка. Ми спілкуємося на передовій з нашими бійцями, ми знаємо повністю про їхні потреби, про те, що необхідно, чим ми можемо допомогти і бути корисними, щоби не марнувати зусиль, коштів”, — говорить президент Благодійного фонду Ігор Терлецький.

Медик з Аляски Кім Райт — не лише долучився до збору, а й сам приїхав до України, щоб передати авто військовослужбовцям.

“Україна бореться за весь світ, за демократію і свободу. Якщо ми зможемо покласти край диктатурі, то це дозволить людству процвітати та мати демократію. Тож я допоміг фінансово закупити ці транспортні засоби для солдатів, адже вони воюють у важких умовах”, — каже благодійник Кім Райт.

Американські “Хаммери”, за словами президента благодійного фонду Ігоря Терлецького, передадуть декільком бригадам і спецпідрозділам. Зокрема, “Азову”, ГУР, СБУ та третій штурмовій бригаді.