Серіал про Поворознюка за 33 млн – це серіал про СВОГО виборця і ДЛЯ свого виборця. Він – збірний образ 73%,- журналіст

Ostap Drozdov

Чому саме про цього хряка Поворознюка зелені серіял зніматимуть за 33 млн? А тому що це буде серіял ПРО свого виборця і ДЛЯ свого виборця.

Поворознюк – це ж не просто тричі судиме хамло, яке нізвідки стало мега-популярним образом-мемом. Помилково вважати його фріком. Ні, він не фрік і не епатажний маргінес.

Він – збірний образ 73%: Владимирский Централ в якості культури, мат-перемат, мужлан, мужичйо, простак, грубіян неотесаний, неук, повна підтримка президента, сокирний брутал, нуль вимог до себе, зеро інтелекту.

Цій владі саме це й позаріз треба культивувати – притаманне аполітичним інфантам делегування дій наверх («Вова, їбаш, а наше діло – сліпо підтримувати»), оцей весь пост-совковий наїв, покладений на основу дрімучої неосвіченості.

Це буде драмеді про реальну слугонародну Україну. Поворознюк – її універсальний збірний образ. У ньому зійшлися всі риси виборців пересувного шапіто. Він – архетип. Він – чиста органіка цього сегменту суспільства. Він – сублімація найбільш масових думок.

Лежит на сердце тяжкий груз від усвідомлення марності війни і всіх її жертв минулих і майбутніх. Звільненням Ткаченка це не затіниш/

джерело

.Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.