Утік з України! Співпрацює з ворогом! Ексголова НОК Сергій Бубка організував сімейний бізнес в росії

Фірма видатного спортсмена “Монблан” співпрацює з росією, продаючи на тимчасово окупованих територіях Донеччини пальне

Неодноразово потрапляв до скандалів через свою “нєоднозначну” позицію, утік з України, близько місяця не коментував напад рф, а потім, виявилося, співпрацює з ворогом. Російська фірма “Монблан” легкоатлета та ексочільника Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки і його брата Василя діє на тимчасово окупованих територіях, співпрацюючи з окупантами.

Про це повідомляють журналісти Bihus.info у своєму новому розслідуванні.

Відомий український спортсмен і колишній очільник НОК України Сергій Бубка після початку повномасштабного вторгнення росії на територю України не одноразово потрапляв у скандали щодо його позиції в цій війні. Він утік з території нашої держави, після того, як тривалий час не коментував події, почав говорити загальні фрази, відмовляючись називати, хто справді агресор, а також згадувати слово “війна”. Своїми висловами лише натякав на те, що має родичів в тимчасово окупованому Донецьку.

Виявилося, що Сергій та його брат Василь Бубки є власниками фірми “Монблан”, яку було створено в Донецьку з основним видом діяльності – торгівля пальним.

Як зазначають журналісти Bihus.info, посилаючись на дані українського реєстру юридичних осіб, навіть після окупації частини Донбасу, компанію не була закрито. Ще до 2014 року “Монблан” брав участь в українських тендерах, щорічно вигравав підряди на постачання пального і їжі на мільйони гривень. А після захоплення росіянами міста Донецьк фірма змінила юридичну адресу на Волноваху (тоді ще вона не була окупована), продовживши брати участь в українських тендерах. За даними розслідування, востаннє “Монблан” засвітилася у публічних торгах 2018-го року.

Однак, вже у 2023-му році “Монблан” з’явився у юридичних осіб рф із зазначеними тими ж власниками – братами Бубками. Варто зауважити, що у травні цього року фірма почала офіційно торгувати з країною-терористкою – росією. Журналістам Bihus.Info вдалося знайти 3 контракти на постачання пального для структур окупантів, документи було опубліковано на порталі закупівель рф.

4 травня – угода з так званим “республиканским реабилитационным центром министерства здравоохранения ДНР”. Компанія має надати окупантам 2000 літрів пального за майже 100 тисяч рублів;
26 травня – продаж 11,5 тисяч літрів пального на майже 669 тисяч рублів “федеральному казенному учреждению “центр по обеспечению деятельности казначейства россии”;
30 травня – 1 200 л пального на 63 тисячі рублів компанія “Монблан” продала так званому “республиканскому казначейству ДНР”.
Примітно, що за всіма угодами фірма “Монблан” продає не саме пальне, а талони на нього, які можна використати на заправках компанії. Наразі усі 6 знаходяться на тимчасово окупованій території Донеччини: чотири в Донецьку, по одній – у Макіївці та біля Волновахи.

Слід наголосити, що всі контракти мають підпис Василя Бубки, як керівника компанії. У реєстраційних документах зазначено: він є громадянином рф. Тим часом як спортсмен Сергій Бубка за цими ж документами – громадянин України.

Детальніше про Сергія Бубку

Сергій Бубка – це видатний спортсмен і відомий по усьому світові легкоатлет. 35-разовий рекордсмен світу зі стрибків із жердиною, чемпіон Європи та світу, Олімпійський чемпіон. Із 2005 по 2022 роки був очільником Національного олімпійського комітету, а у 2001 році отримав звання “Героя України”.

Нагадаємо, що стратегічний завод з виробництва автохімії в Черкасах, імовірно, досі перебуває під фактичним контролем російського підприємця Михайла Вашуркіна. Останній володіє в Україні пулом з трьох підприємств, але паралельно має бізнес і на батьківщині. І не простий, а пов’язаний із оборонпромом країни-агресорки.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.