“Настав час закінчувати роботу”, – республіканці закликали Байдена передати Україні далекобійні ATACMS

Конгресмени попередили, що інакше існує ризик тупикової ситуації на полі бою. Хазяїн Білого дому Джо Байден отримав лист, написаний групою конгресменів, які репрезентують Республіканську партію, в якому законодавці закликають американського лідера надати Україні ракети ATACMS далекого радіусу дії. Про це повідомляє Reuters . джерело

У зверненні, датованому 1 листопада, йдеться, що існує ризик тупикової ситуації на полі бою та затягування війни, якщо українська армія не отримає вказаного озброєння. Крім того, нездатність передати Україні ці ракети загрожує подальшою глобальною нестабільністю, оскільки противники США здійснюють операції впливу по всьому світу. “Пора закінчувати роботу з ATACMS” , – сказано у листі.

Республіканці зазначили: вимога Києва забезпечити ЗСУ можливістю завдавати вглиб російських позицій залишається невідкладною. Агентство наголошує, що лист до Байдена з’явився в той момент, коли нижня палата Конгресу, більшість в якій складають республіканці, підійшла до голосування за окремий законопроект про допомогу Ізраїлю, в якому відсутній запит Білого дому про виділення 106 млрд доларів для підтримки та Ізраїлю, та України.